Ogłoś

Żeby inni wiedzieli!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w gruncie rzeczy niezmiernie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących znawców z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, lecz również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się de facto komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano31.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię