Ogłoś

Żeby inni wiedzieli!

[Firma] Szkolenia Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy z szeroko pojętego obszaru IT .
Twojej uwadze polecamy kursy z Programowania w języku Python . Szkolenie prowadzimy w wersji dla początkujących, które dedykujemy osobom chcącym rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Python.
Kurs podstawowy kładzie nacisk na składnię, skorzystanie z podstawowych bibliotek, a także na selekcję najbardziej użytecznych bibliotek.
Szkolenie prowadzone jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Osobom, które skończyły wykłady z zakresu podstawowego lub posiadają umiejętności związane z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z wykorzystaniem struktur językowych dedykujemy kurs Programowanie w języku Python zaawansowane. Jest on polecany osobom, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę w obszarze programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza również w podstawowe techniki programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz tworzenia interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie programów oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Programowanie w języku Python prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie , w zależności od potrzeb Klienta i liczebności grup szkoleniowych na kurs uczestników .
Jeśli się zastanawiasz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Programowanie w języku Python , napisz do nas e-mail-a , a po konsultacji z naszym prowadzącym postaramy się zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć kurs .
Na naszej stronie znajdziecie szkolenie Programowanie w języku Python kompleksowe.
Szkolenia Programowanie w języku Python zaawansowane realizujemy na terenie całej Polski, szkolenia otwarte w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Gdańsku , Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dopasować dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników .
Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu możliwość wysłania grupy na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisów na kursy w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Programowanie w języku Python kompleksowego w formie otwartej . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano09.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię