Ogłoś

Żeby inni wiedzieli!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do prania mechanicznego. W ofercie posiadamy sprzęty czyszczące marki Karcher. Wszystkie odkurzacze są na bieżąco serwisowane.

W ofercie mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem przekazuję 2 końcówki: do czyszczenia tapicerki a także do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Jest możliwość wynajmu na jeden dzień lub od piątku do poniedziałku. Sprzęt można odebrać bezpłatnie w biurze firmy. Na terenie Warszawy i okolic np. w Pruszkowie czy Konstancinie dostarczamy i odbieramy urządzenie bezpośrednio do Klienta.

Należy czyścić tapicerkę zwykle raz w roku. Dzięki częstemu praniu można zatrzymać na dłużej atrakcyjny stan mebla. W środku tapicerki zbiera się wielka liczba roztoczy. Ponadto zaświniona sofa nie wygląda ładnie.

Specjalistyczne firmy z Warszawy na ogół zalecają czyszczenie dywanów metodą ekstrakcyjną. Polega ona na czyszczeniu tkaniny roztworem wody i proszku. To łatwa i nad wyraz efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest pozbycie się wszystkich plam z kanapy? Oczywiście. Dobrze dopasowana metoda razem z odpowiednim odkurzaczem oraz odpowiednimi proszkami do czyszczenia umożliwia wyeliminować najbardziej ciężkie plamy, jakie źle wpływały na wygląd tapicerki.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię